Chaty a chalupy v Česku a na Slovensku

Chaty a chalupy - NOVINKA - Přidáváme k objektům videoklipy!

- Menu
Úvodní stránkaNOVINKA - Přidáváme k objektům videoklipy!
chaty a chalupy-sk chaty a chalupy-de chaty a chalupy-en chaty a chalupy-pl chaty a chalupy-ru

NOVINKA - Přidáváme k objektům videoklipy!

přidáno : 19.12.2008

Možná jste již postřehli, že jsme připravili pro naše zákazníky novinku - k textové a obrázkové nabídce objektů přidáváme krátké videosekvence.

Videoklipy je momentálně možné shlédnout cca u 30 objektů a další budou přibývat. Záběry jsme pořídili během návštěv objektů v létě 2008.

Budete-li mít zájem o vylepšení prezentace vašeho objektu formou videosekvence ještě dříve než si ji postupně pořídíme sami, můžete nám zaslat i vlastní. Zasílejte pouze krátké, max.15 vteřinové sekvence, a to pokud možno v nižším rozlišení 320 x 240. Videosekvence nezasílejte e-mailem, ale pouze na vhodném paměťovém nosiči poštou!

Naše videosekvence jsou na stránkách uloženy ve formátu wmv. K jejich úspěšnému přehrátí potřebujete mít nainstalovanou jednu z novějších verzí programu Windows Media Player. Tento program je na internetu volně ke stažení, např.na stránkách www.microsoft.com

Jedná se o testovací provoz služby. Pokud objevíte chyby nebo budete mít připomínky, náměty či doporučení pro vylepšení aplikace, napište nám na webmaster@tourtrend.cz Ozvěte se rovněž v případě, že budete chtít získat další doplňující informace.