Chaty a chalupy v Česku a na Slovensku

Chaty a chalupy - Pravidla pro zasílání fotografií 2011 - aktualizováno!

- Menu
Úvodní stránkaPravidla pro zasílání fotografií 2011 - aktualizováno!
chaty a chalupy-sk chaty a chalupy-de chaty a chalupy-en chaty a chalupy-pl chaty a chalupy-ru

Pravidla pro zasílání fotografií 2011 - aktualizováno!

přidáno : 17.10.2010

POZOR - fotografie, které jste nám zaslali v souvislosti s aktualizací nabídek na sezónu 2011 umísťujeme na internet postupně. Materiálu je hodně, proto vás prosíme o trpělivost !

Vzhledem k tomu, že poslední dobou dostáváme od vás - ubytovatelů obrovské množství nových fotografií, považujeme za nutné vysvětlit možnosti a pravidla, jimiž se řídíme. Klademe obrovský a zcela prioritní význam na kvalitu fotoprezentace jednotlivých objektů, ale:

1) Vyhrazujeme si právo umísťovat na web přednostně vlastní fotografie, tedy fotografie, které si pořizujeme sami během našich cest, a kterých je především od dubna do září velmi mnoho. Je zbytečné zasílat fotografie námi již kvalitně nafocených objektů.

2) Fotografie, obdržené od vás – ubytovatelů v první fázi pečlivě archivujeme, v druhé fázi citlivě posuzujeme, zda jsou natolik kvalitní, aby mohly být použity a v poslední fázi je umísťujeme na web. Tento proces nelze uskutečnit ihned, proto prosíme respektujte časový odstup, který vzniká mezi odesláním fotografií a jejich zařazením (opět obzvláště v závislosti na hlavní sezóně)!

3) Vyhrazujeme si rovněž právo nepoužít fotografie, které považujeme za nekvalitní (rozmazané, tmavé, velikostně nedostačující či pořízené za špatného počasí) a fotografie, zachycující detailní úpravy objektu (nový koberec, lednička, televizor, nátěr), pokud nejsou kvalitnější než ty předchozí.

4) Nejvhodnějším způsobem pro zasílání vašich fotografií nadále zůstává e-mail, popřípadě CD. Pouze kvalitní digitální fotografie opatřené identifikačními údaji a v běžném formátu jpg do velikosti max.10 MB na 1 e-mail zasílejte na adresu: webmaster@tourtrend.cz
Fotografie nezasílejte přes různé úschovny nebo letecké pošty!

5) Prosíme zasílejte nám fotografie situované pokud možno na šířku!

6) Nezasílejte nám fotografie, které u vás pořídily jiné cestovní agentury! Vztahují se na ně jejich autorská práva. Zároveň upozorňujeme, že stahování námi pořízených fotografií z našich internetových stránek a jejich následné komerční využití je rovněž chráněno autorskými právy a je možné pouze po vzájemné dohodě.

7) Pracovní cesty, spojené s návštěvami objektů a pořizováním fotodokumentace provádíme v letním období (duben až září) a plánujeme v závislosti na počasí 1-2 dny dopředu. V případě, že není možné zajistit přítomnost ubytovatele, pořizujeme pouze fotodokumentaci exteriéru objektu a okolí.