Chaty a chalupy v Česku a na Slovensku

Chaty a chalupy - Přípravy katalogu 2010 v plném proudu

- Menu
Úvodní stránkaPřípravy katalogu 2010 v plném proudu
chaty a chalupy-sk chaty a chalupy-de chaty a chalupy-en chaty a chalupy-pl chaty a chalupy-ru

Přípravy katalogu 2010 v plném proudu

přidáno : 29.9.2009

Jako každoročně v těchto dnech finišujeme s přípravou nového katalogu na sezónu 2010. Od většiny vás - ubytovatelů jsme obdrželi Návratky a doplňující podkladové materiály. Dovolte nám proto uvést několik velmi podstatných informací.

1) Textové i obrazové materiály jsme obdrželi a do nového katalogu byly použity. Na internetu se však tyto změny (především textové) prozatím nemohly projevit! Totéž platí pro fotografie - zaslané především v průběhu léta a podzimu tohoto roku. Tyto zpracováváme a zařazujeme na Internet postupně. Zde rovněž žádáme o trpělivost – zaslaného materiálu je extrémně moc, vše se třídí a zařazuje až po pečlivém výběru. Pokud vámi zaslané fotografie nepoužijeme, není to z důvodu špatné organizace či nepořádku, ale čistě proto, že zaslané obrázky nepovažujeme za reprezentativní.

2) Veškeré textové změny se na internetu projeví jednorázově a plošně přibližně do 14 dnů.

3) Katalog vyjde začátkem listopadu. První várka v řádech tisíců bude v průběhu listopadu expedována všem zákazníkům v naší evidenci. Prosíme proto o strpení, vám – ubytovatelům zašleme katalogy pravděpodobně až začátkem prosince, a to i s průvodním dopisem, ve kterém budou akcentovány veškeré důležité informace i úpravy všeobecných podmínek.

4) Po obdržení katalogu pečlivě překontrolujte prezentaci Vašeho objektu a případné faktické chyby nám neprodleně nahlaste. (Pracujeme s maximální obezřetností, ale v množství prezentovaného textu nelze drobné chyby vyloučit).

5) Mějte na paměti, že deklarovaný nabídkový text je potřeba 100% dodržet v průběhu celé sezóny roku 2010 !