Chaty a chalupy v Česku a na Slovensku

Chaty a chalupy - Katalog 2010 je v tisku

- Menu
Úvodní stránkaKatalog 2010 je v tisku
chaty a chalupy-sk chaty a chalupy-de chaty a chalupy-en chaty a chalupy-pl chaty a chalupy-ru

Katalog 2010 je v tisku

přidáno : 2.11.2009

Máme pro vás aktuální informace, které se týkají katalogu na r.2010. Katalog byl předán do tisku a bude hotov začátkem listopadu. Prvních několik tisíc bude v průběhu listopadu expedováno všem zákazníkům v naší evidenci. Prosíme proto o strpení, vám – ubytovatelům budeme katalogy zasílat v druhé fázi.

V těchto dnech byly na internet převedeny všechny textové změny, které jsme od vás obdrželi během srpna a září. Nabídkový text by měl zcela korespondovat s textem, který bude v katalogu. POZOR – u všech objektů jsme výrazně zredukovali informace uváděné v odstavci Rekreace. Tyto texty byly zbytečně dlouhé a zapříčiňovaly, že popisy v katalogu byly často téměř nečitelné.

Letos jsme od vás obdrželi velké množství fotografií. Zdaleka ne všechny jsme použili! Prosíme respektujte, pokud své zaslané fotografie v katalogu nenajdete. Fotografie pečlivě posuzujeme a vyměňujeme pouze v případě, že jsou lepší než ty předchozí. Pokud jsme vámi zaslané fotografie nepoužili, není to z důvodu špatné organizace či nepořádku, ale čistě proto, že zaslané obrázky nepovažujeme za reprezentativní.

Po obdržení katalogu pečlivě překontrolujte prezentaci Vašeho objektu a případné faktické chyby nám neprodleně nahlaste. (Pracujeme s maximální obezřetností, ale v množství prezentovaného textu nelze drobné chyby vyloučit).

Mějte na paměti, že deklarovaný nabídkový text je potřeba 100% dodržet v průběhu celé sezóny roku 2010 !