Chaty a chalupy v Česku a na Slovensku

Chaty a chalupy - TOURTREND obdržel významné ocenění

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání
Úvodní stránkaAktualityTOURTREND obdržel významné ocenění
chaty a chalupy-sk chaty a chalupy-de chaty a chalupy-en chaty a chalupy-pl chaty a chalupy-ru

TOURTREND obdržel významné ocenění

přidáno : 14.01.2011

S potěšením sdělujeme, že naše cestovní agentura obdržela skvělou a významnou cenu. Jedná se o ocenění v kategorii "Nejlepší cestovní kancelář" v rámci soutěže Velká cena cestovního ruchu. Vyhlášení proběhlo dne 13.1.2011 na veletrhu cestovního ruchu GO a Regiontour v Brně.

Ocenění jsme převzali z rukou Mgr. Zdeňka Kříže, místopředsedy Asociace cestovních kanceláří ČR a Ing. Romana Škrabánka, prezidenta Asociace českých cestovních kanceláří a agentur společně s dalšími 4 cestovními kancelářemi a agenturami bez určení pořadí.

Fotogalerii z předávání cen najdete zde.

Velká cena cestovního ruchu vznikla spojením dvou prestižních soutěží Náš kraj, od vydavatelství C.O.T. media s.r.o., a Grand Prix Regiontour, od Veletrhy Brno a.s. vyhlášené v rámci veletrhů GO a REGIONTOUR. V minulosti byla soutěž určená pro krajské úřady, města a obce, organizace destinačního managementu, turistické regiony a komerční subjekty. Nově byly do soutěže zapojené i cestovní kanceláře.

V porotě soutěže pravidelně usedají zástupci institucí podporujících cestovní ruch, členové akademické obce, odborníci na reklamu a marketing či specialisté na problematiku rozvoje cestovního ruchu v regionech. Hodnocení cestovních kanceláří proběhlo na základě mystery shoppingu a hodnotila také veřejnost.

Článek o soutěži najdete zde.

Vám všem, kteří jste pro nás hlasovali, srdečně děkujeme.