Chaty a chalupy v Česku a na Slovensku

Chaty a chalupy - Zprávy pro ubytovatele - únor 2010

- Menu
Úvodní stránkaZprávy pro ubytovatele - únor 2010
chaty a chalupy-sk chaty a chalupy-de chaty a chalupy-en chaty a chalupy-pl chaty a chalupy-ru

Zprávy pro ubytovatele - únor 2010

přidáno : 10.2.2010

- Desetitisíce nových katalogů jsou v oběhu! Katalogy expedujememe prostřednictvím České pošty již od listopadu. Poptávka po katalozích je vysoká, z čehož se dá usoudit, že letošní sezóna by mohla být lepší než ta loňská.

- Katalogy ubytovatelům jsme rozeslali v prosinci, a to včetně Slovenska. Pokud jste katalog doposud neobdrželi, ozvěte se.

- Kromě ostatních změn ve funkčnosti a přehlednosti našich internetových stránek jsme zásadně vylepšili fotogalerie a nově zavedli krátké videosekvence. K dispozici může být neomezené množství fotografií, a to ve větším formátu. Pravidla pro zasílání fotografií se nemění (viz rubrika pro ubytovatele).

- Znovu upozorňujeme na kontroly finančních úřadů na ubytování v soukromí. Spolupráce s naší CA je ošetřena ve smyslu všeobecných podmínek, ale upozorňujeme na zvýšené nebezpečí u Vašich vlastních pobytů, respektive u zařazení na portálech tzv. „bez provize CK“ (např. nasehory.cz, ceskehory.cz, e-chalupy.cz).

- Doporučujeme vymýšlet Bonusy k Vašim nabídkám. Bonus je dárek nebo služba, které můžete poskytnout zákazníkovi nad rámec popisu. Bonus může být např.: volný vstup nebo permanentka na koupaliště, sportoviště, vstupenky do zámku, hradu, lyžařský lístek, rybářský lístek atd., anebo např. uvítací balíček, popřípadě uvítací drink, domácí produkty atd. Vaše nabízené bonusy nám zasílejte písemně, případně dopředu konzultujte telefonicky. Pravidla a podrobnější informace jsou na Internetu v levé liště pod odkazem „Bonusy.“