Chaty a chalupy v Česku a na Slovensku

Chaty a chalupy - Důležité informace pro ubytovatele!

- Menu
Úvodní stránkaDůležité informace pro ubytovatele!
chaty a chalupy-sk chaty a chalupy-de chaty a chalupy-en chaty a chalupy-pl chaty a chalupy-ru

Důležité informace pro ubytovatele!

přidáno : 21.5.2010

Vážení spolupracovníci,

v dopisu s návratkou ze dne 17.8.2009 jsme všechny ubytovatele žádali o sjednocení cen tak, aby prodejní cena ve vaší internetové prezentaci (i obecně) byla stejná nebo max. o 10% nižší než je cena v našem katalogu a na našich internetových stránkách. V rámci kontroly jsme zjistili, že tato důležitá podmínka spolupráce není stále v mnoha případech dodržována. Z toho důvodu jsme několik majitelů oslovili osobním dopisem.

Do propagace námi nabízených objektů vynakládáme obrovské finanční prostředky (na rozdíl od konkurence) a nebudeme nadále dělat reklamu objektům, které lze lehce vyhledat na internetu prostřednictvím vyhledavačů a pronajmout za nižší cenu. Prezentací v našem katalogu získáváte vyjímečnou propagaci, která se samozřejmě projeví i v návštěvnosti vašich vlastních internetových stránek.

Proto Vás upozorňujeme, že sjednocení cen bude zásadní podmínkou naší spolupráce pro příští sezónu. Sjednocení cen platí i pro různé regionální a oblastní stránky + servery tzv. „bez provize“ Naše hory, České hory, e-chalupy atd.

Zároveň upozorňujeme, že stahování námi pořízených fotografií z našich internetových stránek je chráněno autorskými právy a je možné pouze po vzájemné dohodě. V žádném případě není povoleno podstupovat naše fotografie jiným cestovním agenturám!


Nevýhody vlastních internetových stránek jsou přitom zřejmé:

- nabídek ubytování v soukromí na českém internetu jsou již desetitisíce a stále jich přibývá.

- vlastní webové prezentace přímo nadbíhají kontrolám finančních úřadů, které se od letošního roku na internetové prodejce zaměřují.

- zvýšené riziko zneužití osobních údajů (adresa, telefon), které do webových prezentací uvádíte.


Pokud Vám něco v této problematice není jasné a domníváte se, že je potřeba telefonická konzultace, ozvěte se nám.

Děkujeme za pochopení