Chaty a chalupy v Česku a na Slovensku

Chaty a chalupy - Dopis s katalogem 2011

- Menu
Úvodní stránkaDopis s katalogem 2011
chaty a chalupy-sk chaty a chalupy-de chaty a chalupy-en chaty a chalupy-pl chaty a chalupy-ru

Dopis s katalogem 2011

přidáno : 1.1.2011

Vážení spolupracovníci,

zasíláme Vám náš nový katalog na sezónu 2011. Najdete v něm prezentaci Vašeho rekreačního objektu.

Internetová prezentace na stránkách www.chatyachalupy.cz je již textově aktualizovaná. Prosíme Vás o kontrolu (text by měl být shodný s textem v katalogu) a případné nesrovnalosti nám nahlaste.


PROVOZNÍ ZÁLEŽITOSTI

a) Během letošní sezóny jsme stihli navštívit přibližně 300 rekreačních objektů z naší nabídky. Opakovaně jsme se na některých objektech setkali s našimi zákazníky z předchozích sezón, a to v termínech, které nám byly nahlášeny jako vlastní obsazenost ubytovatele. S ubytovateli, kteří tímto způsobem obcházejí naši CA jsme okamžitě přerušili spolupráci. Nedomlouvejte si s našimi zákazníky další pobyt bez agentury. Je to krátkozraké a neetické vůči naší CA!

b) Objednávky potvrzujte obratem. Zákazníci jsou stále více netrpěliví, nečekají na potvrzení a raději volí jiný objekt! Objednávku můžete potvrdit i telefonicky a následně zaslat poštou. Pro rychlou komunikaci a potvrzování objednávek doporučujeme využívat e-mailovou schránku.

c) Slovenským ubytovatelům doporučujeme porovnat ceny za pronájem s rekreačními objekty v Česku. Rozdíl v ceně se odráží v nízké obsazenosti. V roce 2009 byl pokles pobytů na slovensku 50% a v roce 2010 o dalších 10%.

d) Formuláře Ubytovacího řádu, Ubytovacího protokolu a Rukověti ubytovatele Vám zašleme poštou či elektronicky, pokud nás o to požádáte.


INTERNET

a) Obsazenost na Internetu je u všech objektů uváděna na Silvestra a pak od 28.5. do 10.9.2011. Zimní termíny 8.1.-26.3.2011 jsou u vybraných objektů uvedeny pod odkazem Zimní speciál. Zima a jiné termíny jsou na dotaz, přesto nám Vaši případnou vlastní obsazenost zasílejte nadále jako u aktivní spolupráce !

b) Pravidla pro zasílání fotografií se nemění: Přijímáme pouze kvalitní digitální fotografie na CD nebo e-mailem na adresu: webmaster@tourtrend.cz. Fotografie a videosekvence vždy opatřete identifikačními údaji (Vaše jméno, název a číslo objektu). Zasílejte fota v běžném formátu jpg a videosekvence ve formátu mpeg do velikosti max.10 MB na e-mail !

c) Osvědčenou novinkou na Internetu je možnost vytváření tzv. „Bonusů.“ Bonus je dárek nebo služba, které můžete poskytnout zákazníkovi nad rámec deklarované nabídky. Bonus může být např.: volný vstup nebo permanentka na koupaliště, sportoviště, vstupenky do zámku, hradu, lyžařský lístek, rybářský lístek atd., anebo např. uvítací balíček, popřípadě uvítací drink, domácí produkty atd. Vaše nabízené bonusy nám zasílejte písemně, případně dopředu konzultujte telefonicky. Pravidla a podrobnější informace jsou na Internetu v levé liště pod odkazem „Bonusy.“

d) Důležité a často aktualizované informace najdete v sekci „Pro ubytovatele“ v levé liště, heslo: majitel
V této rubrice najdete množství důležitých rad a informací!


OSTATNÍ

a) Od loňského roku se výrazně zvýšil počet kontrol finančních úřadů na ubytování v soukromí. Požadavky na naši CA řešíme ve smyslu našich všeobecných podmínek (pobyt jsme zprostředkovali, ale nevíme zda se uskutečnil a nevíme jestli zákazník doplatil částku za ubytování). Upozorňujeme na nebezpečí u Vašich vlastních pobytů, respektive u zařazení na portálech tzv. „bez provize CK“ (např. nasehory.cz, ceskehory.cz, e-chalupy.cz). Pokud máte nějaké dotazy k této problematice, volejte na naše tel.čísla – p.Miloslav Meitner.

b) Najdete nás na Facebooku a Youtube. Připojte se na Facebook k našim fanouškům.

c) Vše ostatní najdete ve Všeobecných podmínkách na poslední straně katalogu.


SILVESTR

Pokud ještě máte volný silvestrovský týden, mimo ty, které jsou již v naší nabídce a rozhodnete jej dát k dispozici, sdělte nám to telefonicky nebo e-mailem! Rekreační objekt ihned zařadíme na internetové stránky www.chatyachalupy.cz a www.silvestrnachate.cz !


Těšíme se na další spolupráci a do sezóny 2011 přejeme hodně spokojených klientů
S pozdravem tým CA TOURTREND