Chaty a chalupy v Česku a na Slovensku

Chaty a chalupy - Balíčky zážitků v Beskydech

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání
Úvodní stránkaBalíčky zážitků v Beskydech
chaty a chalupy-sk chaty a chalupy-de chaty a chalupy-en chaty a chalupy-pl chaty a chalupy-ru
pocet - popis

Balíčky zážitků v Beskydech

Pokud se nyní rozhodnete pro rekreaci v některém z vybraných objektů v Beskydech, poskytneme vám jako bonus kupon na 10% slevu na "Balíčky zážitků." Ptáte se co to vlastně je Balíček zážitků? Je to roztomile zabalená sportovní, zábavní či kulturně poznávací aktivita, kterou můžete zažít během dovolené v Beskydech. Díky Balíčkům zážitků můžete zažít něco, o čem jste dosud jen snili. Neuvěřitelné zážitky budete mít na dosah ruky!

Co konkrétně se tedy může z vašich snů proměnit v realitu?

- Můžete si vychutnat tandemový let padákem nad Valašským královstvím.
- Zažít adrenalin při překonávání lanové dráhy.
- Dopřát si nezapomenutelnou jízdu truck trialovým speciálem Tatra se zkušeným řidičem.
- Proletět se letadlem při vyhlídkovém letu.
- Absolvovat kurs skalního lezení a mnoho dalších dobrodružných aktivit.

Ale máme něco i pro ty vás, kteří adrenalinovým sportům příliš nehoví a dávají přednost klidnějším zážitkům. Zástupkyně ženského pohlaví jistě zaujme možnost seznámit se starodávnými valašskými tradicemi a dovednostmi jako například vyšívání, paličkování, ruční výrobou keramiky, anebo i s výukou valašských tanců. Pány naopak jistě potěší exkurze do výrobny destilátů "Destillery Land" či výprava za Radegastovým pokladem, spojená s prohlídkou pivovaru v Nošovicích.

Ale ani to není zdaleka vše! V rámci relaxačních programů, které jsou pro vás připraveny můžete absolvovat návštěvu salónu krásy a překvapit své blízké kompletní proměnou vizáže. Můžete strávit den v lázeňském komplexu, v masážním salónu nebo v solné jeskyni.

Zatímco vy budete relaxovat, vaše děti se mohou mezitím prohánět na koni, horském kole, motorové čtyřkolce či motokáře. Zkrátka a dobře, možností jak zpestřit vaši dovolenou v Beskydech a okolí jsou desítky.

Pravidla pro uplatnění slevového kuponu:
Slevu mohou uplatnit pouze zákazníci CA TOURTREND. Počet osob a termín pro uplatnění slevového kuponu jsou omezeny VOUCHEREM.
Objednávky a rezervace balíčků služeb jsou možné v Informačním centru Valašského království ve Frenštátu p.Radhoštěm, Dolní 494, tel.: 556 839 274, GPS: N 49°27.634’, E 18°08.719’
nebo v cestovní agentuře Valašského království v Rožnově pod Radhoštěm, Palackého 450, tel.: 571 665 196, GPS: N 49°27.634’, E 18°08.719’.
Kupony zasíláme poštou, společně s cestovním dokladem - Voucherem.
Akce platí do odvolání !

Více informací o balíčcích zážitků na www.balickyzazitku.cz