Chaty a chalupy v Česku a na Slovensku

Chaty a chalupy - DŮLEŽITÉ AKTUÁLNÍ INFO O PRONÁJMECH

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání
Úvodní stránkaDŮLEŽITÉ AKTUÁLNÍ INFO O PRONÁJMECH
chaty a chalupy-sk chaty a chalupy-de chaty a chalupy-en chaty a chalupy-pl chaty a chalupy-ru
pocet - popis

DŮLEŽITÉ AKTUÁLNÍ INFO O PRONÁJMECH

(aktualizováno 30.dubna 2020)

Vážení zákazníci,

aktuálně bychom vás chtěli poprosit, abyste, pokud je to možné, v maximální míře využívali písemný kontakt s naší agenturou (email, chat). Dotazů je mnoho a jsou velmi podobné. Momentálně pracujeme na plný úvazek v kompletním týmu, přesto pokud se k nám nemůžete dovolat, zkuste to později, eventuálně napište.

Nyní k informacím, které vás nejvíce zajímají:

 • JE POVOLENO objednávat a absolvovat pobyty po termínech vyhlášené karantény, tj. především pobyty na léto a letní termíny.

 • JE POVOLENO i během nouzového stavu vykonávat cesty a ubytování k výkonu podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti.

 • Pobyty, které byly objednány před nařízeným nouzovým stavem, není nutné ani povinné rušit! Tuto informaci jsme obdrželi na infolince Ministerstva průmyslu a obchodu (informace pro podnikatele i spotřebitele +420 224 854 444).


  Dále aktuálně o vývoji v cestovním ruchu obecně:

  I přes uvolnění zákazu vycestování do zahraničí platí od 27.4. omezující podmínky pro opuštění ČR a především pro návrat domů. Např. nutnost prokázat se negativním testem na koronavirus, ne starším než 4 dny, anebo strávit 14 dní v domácí karanténě.
  Čtěte ZDE.

  Z hlediska úspory a na základě mnohaletých zkušeností vám doporučujeme zajistit si dovolenou pokud možno co nejdříve, a to zejména ze tří důvodů:

  1) Právě nyní je největší výběr.

  2) Vyhnete se spekulativnímu zvyšování cen, ke kterému se uchylují individuální ubytovatelé bez vázanosti na cestovní agentury.

  3) Kvalitní ubytovací kapacity se rychle vyprodávají.


  Jsme přesvědčeni, že pobyt na chatě či chalupě při dodržení hygienických zásad a při vysoké ohleduplnosti vůči druhým, je nejlepší alternativou jak ochránit svou rodinu a zvládnout krizovou situaci. Chaty a chalupy jsou v převážné míře opatřeny vybavením, které paralelně nemusíte s nikým sdílet (na rozdíl od hotelů). Jedná se o venkovní grily, krby, zastřešená posezení, bazény, dětské koutky a především vymezené pozemky, kde můžete trávit čas zcela bez kontaktu s jinými a v bezpečí.

  Případná podpora státu se bude týkat pouze platných voucherů. Čtěte ZDE.

  Tyto informace jsou v souladu s aktuálními nařízeními Vlády ČR vlada.cz a jsou ověřené na infolince Ministerstva průmyslu a obchodu (informace pro podnikatele i spotřebitele
  +420 224 854 444).

  O změnách či o případných uvolněních nařízení vás budeme pravidelně informovat.

  V případě dotazů volejte 573 341 111
  Váš tým TOURTREND