Chaty a chalupy v Česku a na Slovensku

Chaty a chalupy - Můj týden na chalupě

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání
Úvodní stránkaMůj týden na chalupě
chaty a chalupy-sk chaty a chalupy-de chaty a chalupy-en chaty a chalupy-pl chaty a chalupy-ru
pocet - popis

Můj týden na chalupě

Chataření a chalupaření je česká národní vášeň. I když mnozí předpokládali, že se změnou režimu zajde na úbytě, nestalo se tak. Češi mají chalupaření pod kůží a prožít dovolenou na chalupě patří dnes k trendům. Aby ne, čas na venkově má jiný rozměr než ve městě. Vzduch jinak voní, slunce je mnohem zářivější...

Ne každý je však majitelem nějaké té půvabné nemovitosti a ne každý touží trávit chvíle volna stále na jednom místě. Potřebu kompenzovat stres a pracovní vytížení pobytem uprostřed přírody má ale většina z nás. Načerpat energii na stylové horské chalupě nebo v chatičce u řeky můžete naštěstí i bez toho, aniž byste ji vlastnili. Jak? Jednoduše si ji pronajmete! Nemusíte se o ni celý rok starat a užít si chalupaření můžete pokaždé v jiném regionu i v jiném stylu chalupy. Kdo nemusí kopce, tomu se bude líbit na jihu Čech u rybníka, jinému učarují Beskydy a nekonečné cyklostezky, vyznavači horské turistiky zamíří do krkonošské roubenky.

V naší nabídce si vyberete podle svého gusta. Ideální místo pro chvíle volna tu najdou vášniví rybáři, milovníci jízdy na koni, golfisté, lyžaři i ti, kdo hledají jen klid a soukromí. Dovolená na chalupě neznamená vzdát se civilizačních vymožeností.

Najdete tu vše, nač jste zvyklí, co nabízejí běžně hotely a ještě mnohem víc. Ti náročnější třeba i bazén s vyhřívanou vodou a wellness. Ať už se rozhodnete prožít dovolenou ve dvou, s rodinou nebo partou přátel, v lůně přírody skvěle dobijete baterky. A je jedno, zda vyrazíte na kolo, za památkami nebo budete jen tak lenošit na lehátku a děti necháte v zahradě užít si své eldorádo. Chata nebo chalupa je prostě pro tyto chvíle skvělou volbou.

Poohlížíte se už dnes, kde strávíte týden na horách, kam za relaxací příští léto o nebo jak si užijete prodloužený víkend? Nechte se inspirovat nabídkou naší cestovní agentury TOURTREND. Svěřte své ideály o té nejúžasnější dovolené do správných rukou. Všechny nabízené objekty jsou totiž prověřené nejen dlouholetou zkušeností této cestovní agentury, ale především pravidelným osobním kontaktem s majiteli nemovitostí.Online nabídka ZDE.