Chaty a chalupy pronájem chat a chalup

Vodní mlýn Písek - ubytování ve mlýně přímo u řeky Otavy v jižních Čechách - R101

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


R101

Písek - vodní mlýn

Video
Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaAtypické ubytování ve mlýně s jezem (funkční vodní elektrárna) přímo u řeky Otavy, v chatové oblasti v malé obci, 9 km od Písku a 25 km od vodní nádrže Orlík v jižních Čechách.
PronájemLéto, vodní mlýn 2+1 s max. 8 lůžky.
Cena1830,- Kč objekt/noc včetně spotřeby el.energie. SUPER CENA.
VybaveníVybavená kuchyňka (el. sporák s troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) s krbovými kamny, 2 velké podkrovní ložnice (2/4) - přístup po schodech, 1x sprchovací kout, 2x samostatné WC, topení elektrické. Volné prostranství, ohniště s posezením, udírna. Parkování u objektu, domácí zvíře ne. Jez je vhodný pro kvalitní koupání (písečné pláže). Možnost zapůjčení pramice (v ceně pronájmu). Objekt vhodný hlavně pro rybáře (lov všech sladkovodních ryb) - zakoupení povolenky v Písku. Přes den pracuje v elektrárně strojník (max. do cca 15 hodin). Mlýn je funkčí vodní elektrárna (3x SemiKaplanova přímoproudá turbína o celkovém výkonu 82kW). Nutné vlastní lůžkoviny.
RekreaceNejbližší možnost koupání v řece Otavě u objektu (písečné pláže), plovárna v Písku, vodní nádrž Orlík 25 km (koupání, vodní sporty, lodičky, rybaření), 18ti jamkové golfové hřiště Kestřany. Turistika a cykloturistika po okolí. Výlety do okolí: vodní nádrž Orlík, hrad Zvíkov, zámek Lnáře, empírový most ve Stádleci, gotický hrad ve Strakonicích, Rukávečská obora, Orlík nad Vltavou, Tyrolský dům, zámek Bechyně.
StravováníRestaurace 300 m, obchod 5 km.
  Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis