Chaty a chalupy pronájem chat a chalup

Chata Malý Ratmírov - pěkná chata u lesa a Ratmírovského rybníka v České Kanadě - V028

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


V028

Ratmírovský rybník - chata

Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaPěkná chata v rekreační oblasti u lesa nad obcí Malý Ratmírov, 300 m od Ratmírovského rybníka v oblasti České Kanady, 10 km od Jindřichova Hradce v jižních Čechách.
PronájemLéto, chata 4+1 s max. 6 lůžky.
Cena1690,- Kč objekt/noc + spotřeba el.energie.
VybaveníVybavená kuchyňka (plynový sporák, lednička, rychlovarná konvice, kávovar), obývací pokoj s BTV a krbovými kamny, 3 ložnice (3/2), koupelna se sprchovacím koutem a WC, topení na tuhá paliva, balkón, zastřešená terasa s posezením. Volné prostranství, menší zastřešená terasa s posezením, upravený trávník, venkovní přenosný gril, ohniště. Parkování u objektu (max. pro 2 auta), domácí zvíře ne.
RekreaceNejbližší možnost koupání na Ratmírovském rybníce s travnatými i písčitými plážemi 300 m (vodní sporty, lodičky, šlapadla), koupaliště v Jindřichově Hradci 12 km. Výlety do okolí: úzkokolejná trať: Jindřichův Hradec-Nová Bystřice (zastávka přímo v obci), zámek Žirovnice, hrad Landštejn, Telč (UNESCO), zámek stojící na malém ostrůvku uprostřed rybníka - Červená Lhota, Chýnovská jeskyně, Krýzovy jesličky (největší mechanický betlém na světě) v J. Hradci, hrad Kámen, město "rekordů" Pelhřimov. Okolní města: Jindřichův Hradec, Kunžak, Telč, Nová Bystřice,Nová Včelnice, Pelhřimov, Slavonice.
StravováníRestaurace 800 m, obchod 2 km.
  Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis