Chaty a chalupy pronájem chat a chalup

Chalupa Třeboň - statek s uzavřeným dvorem a bazénem u přírodního koupaliště v jižních Čechách - V412

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


V412

Třeboň - chalupa

Novinka
Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaAtraktivní venkovský statek s uzavřeným dvorem a bazénem, 1 km od přírodního koupaliště a 6 km od Třeboně v jižních Čechách.
PronájemCeloročně, samostatná část statku 3+1 s max. 10 lůžky a 2 přistýlkami.
Cena3590,- Kč objekt/noc + spotřeba el.energie.
VybaveníVybavená kuchyně (el.sporák, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar) s posezením propojena s obývacím pokojem a 2 přistýlkami, 2 ložnice (1/4, 1/6), 1x koupelna se sprchovacím koutem a WC, 1x koupelna se sprchovacím koutem, 1x samostatné WC, topení na tuhá paliva, 2x dětská postýlka. Za domem zahrada, oplocený pozemek, uzavřený dvůr, venkovní bazén průměr 4,7 m, zastřešené venkovní posezení se zahradním krbem, zahradní nábytek. Parkování u objektu, domácí zvíře ne.
RekreaceMožnost koupání v bazénu u objektu, nejbližší koupání v přírodním koupališti 1 km, další koupaliště a tenisové kurty v Třeboni 4 km, v okolí množštví rybníků (rybník Svět, Opatovický rybník, Spolský, Děkanec, Jamský). Výlety do okolí: Krásná cykloturistika pro všechny kategorie v malebné krajině Třeboňska, zámek Červená Lhota ležící na malém ostrůvku uprostřed rybníka, úzkokolejka J.Hradec - Nová Bystřice, Holašovice (UNESCO), zámek Hluboká nad Vltavou, Kozí Hrádek, návštěva České Kanady (Landštejn, Osika, Nová Bystřice) a Novohradských hor (Terčino údolí, Dobrá Voda, Žofínský prales, návštěva Českého Krumlova (UNESCO).
StravováníRestaurace i obchod v obci.
  Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis