Chaty a chalupy pronájem chat a chalup

Chata U řeky Lužnice - chata u řeky Lužnice v jižních Čechách - V896

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


V896

U řeky Lužnice - chata

Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaZděná chata v rekreační oblasti, 200 m od řeky Lužnice, 3 km od obce Dráchov, 5 km od Soběslavi a 10 km od Veselí nad Lužnicí v jižních Čechách.
PronájemCeloročně, chata 4+1 s max. 8 lůžky.
Cena1690,- Kč objekt/noc + spotřeba el.energie. CENOVÝ HIT.
VybaveníVybavená kuchyně (el.sporák s troubou, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) s posezením, obývací pokoj s krbovými kamny a BTV-SAT-DVD, 3 ložnice (2/2, 1/4), koupelna se sprchovacím koutem a WC, topení na tuhá paliva, šatna. Oplocený travnatý pozemek, venkovní gril, ohniště s posezením, zahradní nábytek, malá zastřešená terasa. Parkování u objektu, domácí zvíře za poplatek. Nutné vlastní povlečení nebo za poplatek. Vždy min. délka pronájmu 1 týden.
RekreaceNejbližší koupaliště 2 km, v okolí četné rybníky, velká písková jezera (160) ha ve Veselí nad Lužnicí 10 km, aquapark Hluboká nad Vltavou 40 km, další aquapark v Jindřichově Hradci, Táboře, Českých Budějovicích, řeka Lužnice 200 m, les 3 km. Turistika a cykloturistika po okolí. Houbařský a rybářský ráj. Výlety do okolí: zámek a hrad v Jindřichově Hradci, zámek Hluboká nad Vltavou, zámek Červená Lhota ležící na malém ostrůvku uprostřed rybníka, úzkokolejka Jindřichův Hradec - Nová Bystřice, hrad Kámen, zřícenina hradu Choustník.
StravováníRestaurace i obchod 2 km.
  Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis