Chaty a chalupy pronájem chat a chalup

Chata Patince - pěkná chata v celoročním termálním areálu Patince na jižním Slovensku - R346

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


R346

Termály Patince - chata

Novinka
Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaPěkná chata přímo v celoročně otevřeném areálu termálních koupališť, 300 m od wellness centra v nejjižnější obci na Slovensku (nejdelší sluneční svit a nejvyšší teplota v SR) Patince, 15 km od Komárna.
PronájemCeloročně, samostatná polovina chaty 2+kk s max. 4 lůžky.
Cena1650,- Kč objekt/noc.
VybaveníVybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) s jídelním stolem v obytné místnosti se 2 lůžky a BTV, ložnice (1/2), koupelna se sprchovacím koutem a WC, plynové topení. Volné prostranství, zastřešená terasa se zahradním nábytkem, venkovní gril. Parkování u objektu zdarma (oplocený pozemek areálu), domácí zvíře ne. Wi-Fi připojení k internetu.
RekreaceMožnost koupání v areálu termálních koupališť (teplota vody 27°C, sportovní bazén, rekreační bazén, tobogány, dětský bazén) - v provozu od cca května do září, umělé jezero o rozloze 1,4 ha - vodní sporty, jízda na vodních kolech, šlapadla, rybolov, volejbalové a tenisové kurty, bahniště, wellness centrum s nejmodernějšími programy, restaurace. Výlety do okolí: historické památky, Poddunajské muzeum, stavební rarita "Nádvoří Evropy" s možností návštěvy Maďarska v Komárnu, výlety lodí po Dunaji, výlety do okolních obcí s možností ochutnávky vína.
StravováníRestaurace i obchod 100 m.
  Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis