Chaty a chalupy v Česku a na Slovensku

Apartmán Podhajská - apartmán na jižním Slovensku u termálního areálu - T900

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


T900

Termály Podhájska - apartmán

Video
Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaVelmi oblíbený apartmán se samostatným vchodem v rekreačním domku v tiché části obce Podhájska - Travnica, 3 km od celoročně otevřeného termálního areálu na jižním Slovensku.
PronájemLéto, apartmán 1+kk s max. 3 lůžky a 1 přistýlkou.
Cena790,- Kč apartmán/noc. CENOVÝ HIT.
VybaveníVybavený apartmán se 3 lůžky a 1 přistýlkou, ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, BTV-SAT, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Oplocený pozemek, kryté venkovní posezení s grilem, zahradní nábytek. Parkování u objektu (ve dvoře), domácí zvíře ano. Bezbariérový vstup. WI-FI připojení k internetu.
RekreaceAreál termálních koupališť 3 km (9 bazénů, tobogány, tenisové kurty, voda s teplotu 36°C s léčivými účinky na pohybové ústrojí, dýchací cesty a kožní ekzémy), wellness centrum Aquamarin (rekreační bazén-teplota vody do 33°C, množství vodních atrakcí: trysky, divoká řeka, vodopád, vodní bar, vířivý bazén, dětské bazény, turecký bazén, finská sauna, bio sauna, bylinková a solná inhalace, ochlazovací koupel, tropický tunel, mořská koupel, tepidárium), fotbalové a volejbalové hřiště v obci, sauna, solárium, masáže 3 km, osvětlený tenisový kurt 300 m. Okolí zvláště vhodné k relaxaci a odpočinku. V okolí vycházky a cykloturistika, arboretum v Tesárských Mlýňanoch, zámek a park se zubří oborou v Topolčiankach, celodenní výlety do Maďarska.
StravováníRestaurace 300 m, obchod 1 km.
  Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis
termální koupaliště Podhájskatermální koupaliště Podhájskatermální koupaliště Podhájskatermální koupaliště Podhájskatermální koupaliště Podhájskawellness centrum Aquamarin, zdroj: http://www.tkpodhajska.skwellness centrum Aquamarin, zdroj: http://www.tkpodhajska.skwellness centrum Aquamarin, zdroj: http://www.tkpodhajska.skwellness centrum Aquamarin, zdroj: http://www.tkpodhajska.skwellness centrum Aquamarin, zdroj: http://www.tkpodhajska.sk