Chaty a chalupy v Česku a na Slovensku

Chalupa Bílovice - atraktivní chalupa s vnitřním bazénem, saunou, soláriem a tenisovým kurtem - R071

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


R071

Bílovice - chalupa

Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaVelmi atraktivní chalupa s vnitřním bazénem, saunou, soláriem a tenisovým kurtem u obce Bílovice, 10 km od Uherského Hradiště a 15 km od poutního místa Velehrad na jižní Moravě.
PronájemCeloročně, chalupa 6+1 s max. 6 lůžky a 6 přistýlkami.
Cena3990,- Kč objekt/noc + spotřeba el.energie.
VybaveníVybavená kuchyně (el.sporák, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač) v obývacím pokoji s BTV-SAT, krbová místnost s posezením, 3 ložnice (3/2), 1x koupelna se sprchovacím koutem a WC, 1x koupelna s vanou a sprchou, 1x samostatné WC, topení kombinované (otevřený krb, elektrické), pračka. Na dvoře je relaxační dům s vnitřním vyhřívaným bazénem 4x6 m (v provozu od 15.5. - 30.9.), sauna, solárium, posilovna v odpočinkové místnosti. Uzavřený dvůr, antukový tenisový kurt (zdarma), venkovní gril, zahradní nábytek, terasa, dětské houpačky, pískoviště. Parkování v objektu (3 auta), domácí zvíře po dohodě. V objektu zákaz kouření.
RekreaceKoupání v bazénu u objektu, přehrada Pozlovice 25 km (letní rekreace, rybolov, půjčovna lodiček, šlapadel), aquapark v Uherském Brodě 16 km (tobogány, skluzavky, sauna, restaurace, dětský koutek, dětské bazény). Výlety do okolí: přírodní památka Čertův kámen, zříceniny Rýsov, Starý Světlov, poutní místo Malenisko, památky lidové architektury Topolná, Zlámanec. Největší moravské lázně Luhačovice 23 km (přírodní léčivé prameny - Vincentka, Aloiska, Ottovka aj., odborná lázeňská péče a bohatý kulturní a společenský život, typická architektura, relaxační a rekondiční studia). Město Zlín 15 km (obuvnické muzeum, Zlínský mrakodrap, hvězdárna, zámek a ZOO Lešná), zámek Napajedla 10 km, Vizovize (barokní zámek, pálenice Rudolfa Jelínka), Uherské Hradiště, zámek a park Buchlovice, hrad Buchlov, poutní místo Velehrad, archeoskanzen Modrá.
StravováníRestaurace i obchod 300 m.
  Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis