Chaty a chalupy pronájem chat a chalup

Chalupa Pasohlávky - chalupa u aquaparku Moravia na jižní Moravě - T837

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


T837

Pasohlávky - chalupa

Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaPěkná chalupa za obcí Pasohlávky, 500 m od aqualandu Moravia,1 km od Mušovských jezer a vodní nádrže Nové Mlýny a 12 km od Mikulova na jižní Moravě.
PronájemLéto, chalupa 3+kk s max. 6 lůžky a 1 přistýlkou.
Cena1590,- Kč objekt/noc + spotřeba el.energie. SUPER CENA.
VybaveníVybavený kuchyňský kout (el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, lednička s mrazáčkem, varná konvice) v obývací místnosti s BTV, 2 ložnice (1/2, 1/4), koupelna se sprchou a WC, strmé schodiště (objekt není vhodný pro děti do 3 let). Oplocený pozemek, zastřešené venkovní posezení, udírna, gril. Parkování u objektu, domácí zvíře po dohodě.
RekreaceVodní nádrž Nové Mlýny a Mušovská jezera 1 km (koupání, rybaření, minigolf), Aqualand Moravia Pasohlávky (8 bazénů - venkovních, vnitřních a geotermálních, 10 typů saun, kryozónu a procedury římských lázní, 17 druhů tobogánů a vodních atrakcí, relaxační zóna, občerstvení, bary) 500 m, koupaliště v Hustopečích 20 km (regenerační bazének s protiproudem, plážový volejbal), koupaliště v Mikulově 10 km (tobogán) a v Břeclavi 40 km (tobogán 86 m dlouhý). Výlety: Lednickovaltický areál, Apollonův chrám, Minaret, Janův hrad, Rendezvous, Belvedér, Hraniční zámek, Křivé jezero, Liščí vrch, Sirotčí Hrádek, Děvín, Dívčí Hrady, CHKO Pálava, zámek v Lednici, zámek, obří sud a vinařská expozice v Mikulově, archeologická expozice v Dolních Věstonicích.
StravováníRestaurace 500 m, obchod 2 km.
  Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis
Aqualand Moravia Pasohlávky, zdroj: http://www.aqualand-moravia.cz Aqualand Moravia Pasohlávky, zdroj: http://www.aqualand-moravia.cz Aqualand Moravia Pasohlávky, zdroj: http://www.aqualand-moravia.cz Aqualand Moravia Pasohlávky, zdroj: http://www.aqualand-moravia.cz Aqualand Moravia Pasohlávky, zdroj: http://www.aqualand-moravia.cz Aqualand Moravia Pasohlávky, zdroj: http://www.aqualand-moravia.cz