Chaty a chalupy pronájem chat a chalup

Chata Pod Svatým Hostýnem - pěkná chata na polosamotě u vyhřívaného koupaliště v Hostýnských vrších - 133

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


133

Pod Svatým Hostýnem - chata

Video
Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaPěkná chata na polosamotě u lesa s překrásnou vyhlídkou na Hostýnské vrchy, 1,5 km od solárně vyhřívaného koupaliště na Rusavě a 12 km od poutního místa Svatý Hostýn v Hostýnských vrších.
PronájemCeloročně, chata 4+1 s max. 6 lůžky a 2 přistýlkami.
Cena1990,- Kč objekt/noc + spotřeba el.energie.
VybaveníVybavená kuchyně (plynový sporák, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), obývací pokoj se 2 přistýlkami a BTV-SAT-DVD, 2 ložnice (2/3), krb, prostorná prosklená obytná veranda, 2x koupelna se sprchovým koutem, WC, centrální topení na tuhá paliva. Volné prostranství, zastřešená pergola s posezením a osvětlením, ohniště a gril, zahradní nábytek, terasa. Parkování u objektu, domácí zvíře po dohodě.
RekreaceKoupání na koupališti s tobogánem a solárním ohřevem 1,5 km nebo přehrada 3 km, tenisové kurty 1,5 km. Lyžařský vlek 1 km, lyž. středisko Tesák - Troják 20 km, běžkařské tratě v okolí. Výlety do okolí: zříceniny hradů Křídlo, Chlum, Obřany, Skalný, Hurbanova studánka, naučné stezky, hrad Lukov. Objekty lidové architektury, mnoho dochovaných valašských staveb. Města Kroměříž (arcibiskupský zámek, Podzámecká a Květná zahrada), Zlín (zámek a ZOO Lešná), Svatý Hostýn (katolický kostel a kamenná rozhledna) 3 km. Možnost cykloturistiky a turistiky po okolí. Nově vybudovaná cyklostezska v blízkosti.
StravováníRestaurace a obchod 1 km.
  Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis