Chaty a chalupy v Česku a na Slovensku

Chalupa U hradu Helfštýn - chalupa s uzavřeným dvorem a velkou zahradou na střední Moravě - V877

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


V877

U hradu Helfštýn - chalupa

Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaZděná dobře vybavená chalupa s uzavřeným dvorem a velkou zahradou v obci Dolní Újezd, 5 km od Lipníka nad Bečvou, 10 km od hradu Helfštýn, 20 km od Olomouce a 35 km od Kroměříže na střední Moravě.
PronájemCeloročně, chalupa 6+1 s max. 8 lůžky.
Cena1990,- Kč objekt/noc + spotřeba el.energie, vody a otopu.
VybaveníVelká vybavená kuchyně (plynový sporák s el.troubou, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) s jídelnou, velká hala, obývací pokoj s krbem a BTV, 4 ložnice (4/2), 1x koupelna se sprchovacím koutem, 1x koupelna s vanou, 2x samostatné WC, topení kombinované (plynové, tuhá paliva), 2x balkon. Uzavřený dvůr, ohniště s posezením, venkovní gril, zahradní nábytek, terasa s posezením. Parkování ve dvoře, domácí zvíře ano.
RekreaceNejbližší koupaliště v Lipníku nad Bečvou, aquapark v Olomouci 25 km (rekreační bazén s výplavovým bazénem, žlutý tobogán, spacebowl, skluzavka, masážní bazén, dětský bazén, tepidárium, parní lázeň), tenisové kurty 500 m. Výlety do okolí: hrad Helfštýn 15 km (pravidelný víkendový program, muzeum kovářství, soutěže), poutní místo Svatý Kopeček, Hranická propast, Zbrašovské aragonitové jeskyně, Potštátské skalní město, hrad Sovinec, návštěva Hostýnských vrchů.
StravováníRestaurace 2 km, obchod 500 m.
  Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis