Chaty a chalupy pronájem chat a chalup

Chalupa Nová Ves - stylová chalupa se saunou u horského potoka v Orlických horách - N966

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


N966

Nová Ves - chalupa

Video
Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaAtraktivní stylová chalupa se saunou, na pěkném místě u horského potoka v osadě Nová Ves, 300 m od hranic s Polskem, v krásném prostředí Orlických hor.
PronájemCeloročně, chalupa 5+1 s max. 8 lůžky a 2 přistýlkami.
CenaDo 4 osob 1890,- Kč objekt/noc, každá další osoba 400,- Kč lůžko/noc + spotřeba el.energie a dřeva.
VybaveníVybavená kuchyně (el. sporák, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar), vstupní hala s posezením a krbovými kamny, obytná místnost s kachlovými kamny, BTV-SAT a 2 lůžky, obytná hala s posezením a BTV, 3 ložnice (3/2), koupelna se sprchovým koutem a WC, topení kombinované (krbová kamna, kachlová kamna, elektrické), sauna (za poplatek). Volné udržované prostranství, ohniště s posezením, venkovní gril, zahradní nábytek, dětský bazén. Parkování u objektu, při větším množství sněhu na soukromém parkovišti 50 m od objektu. Domácí zvíře ano. Před chalupou teče horská říčka. Samostatnou část objektu, nepravidelně - výjimečně, zcela bez narušení soukromí hostů, obývá správce.
RekreacePo dohodě možnost koupání ve vyhřívaném zastřešeném venkovním bazénu v penzionu 800 m, k dispozici také tenisové kurty. Koupání v hotelovém bazénu v Orlickém Záhoří 5 km. Aquacentrum v Žamberku 25 km. Aquapark v Ústí nad Orlicí 38 km. Krytý bazén v Rychnově nad Kněžnou 40 km. Jízda na koni v Orlickém Záhoří. Cykloturistika a turistika v Orlických horách. Nejbližší lyžařský vlek Černá Voda 1 km, Orlické Záhoří, Říčky v O.h. 23 km, lyžování v Polsku - Zieleniec 12 km, běžkařské tratě v místě. Obec se nachází v při státní hranici s Polskem - poznávací okružní cyklotrasa polským příhraničím.
StravováníRestaurace a obchod 5 km, po dohodě možnost stravy v penzionu 100 m.
  Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis