Chaty a chalupy pronájem chat a chalup

Chata Slapy - dřevěná chata se soukromou pláží na Slapech ve středních Čechách - V164

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


V164

Slapy-Ždáň - chata

Video
Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaDřevěná chata 50 m od břehu Slapské přehradní nádrže u obce Ždáň, se soukromou pláží, ve středních Čechách. Objekt sousedí s objekty T449 a V001.
PronájemDuben - říjen, chata 2+kk s max. 4 lůžky.
Cena1590,- Kč objekt/noc + spotřeba el.energie.
VybaveníVybavený kuchyňský kout (el. dvouplotýnková varná deska, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) v obývacím pokoji s BTV a 1 lůžkem, ložnice (1/3), koupelna se sprchovým koutem a WC. Volné prostranství, zastřešená osvětlená terasa s posezením, ohniště s posezením, přenosný gril, petangue. Parkování u objektu, domácí zvíře po dohodě za poplatek (50,- Kč/den).
RekreaceVodní nádrž Slapy 50 m (soukromá travnatá pláž s písčitým dnem) veškeré vodní sporty, koupání, rybaření, potápění, jachting, půjčovna loděk a šlapadel, windsurfing, aquapark v Příbrami 40 km. Přístaviště parníku 500 m od objektu, aquapark Měřín (10 minut parníkem), potápěčská základna s instruktorem. Veřejný tenisový a volejbalový kurt, minigolf 500 m od objektu, Golfpark Slapy - Svatý Jan 1,5 km. V obci Slapy možnost jízdy na koních. Krásné turistické i cykloturistické výlety. Výlety do okolí: Praha 35 km, hrady a zámky v okolí: Karlštejn, Konopiště, Křivoklát, Orlík, Zvíkov atd.
Stravování4 restaurace 100 - 500 m, obchod 200 m.
  Info o oblasti Můj výběr