Chaty a chalupy v Česku a na Slovensku

Chalupa Sukorady - atraktivní chalupa s vnitřním bazénem, vířivkou, saunou, tělocvičnou a posilovnou - R109

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


R109

Sukorady - chalupa

Video
Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaVelká, mimořádně atraktivní chalupa s vnitřním bazénem 6x3 m s protiproudem, vířivkou, saunou, tělocvičnou/posilovnou a hernou u rybníka s možností rybaření, 2 km od obce Sukorady, 6 km od Dubé a 18 km od Máchova jezera v CHKO Kokořínsko.
PronájemCeloročně, chalupa 10+1 s max. 36 lůžky a 4 přistýlkami.
CenaDo 20 osob 4990,- Kč objekt/noc, každá další osoba 350,- Kč lůžko/noc + spotřeba el.energie a poplatek za závěrečný úklid (do 10 osob 1500,- Kč, nad 10 osob 2500,- Kč). SUPER ZAVÁDĚCÍ CENA.
VybaveníVybavená kuchyně (el. sporák s troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarná konvice), malá obytná jídelna pro 10 osob s výhledem na rybník, vstupní hala, hala s knihovnou a karetním koutem, velký obývací pokoj s krbem a LCD, herna s menším barem, kulečníkem, šipkami, stolním fotbálkem a dětským koutkem s hračkami, pracovní kout, 6 ložnic (3/2, 2/8, 1/14), šatní komora, 3x koupelna se sprchovým koutem a WC, topení kombinované (krb, elektrické). Vnitřní bazén 6x3 m s protiproudem, vířivka, posilovna (věž Kettler), sauna, tělocvična se zrcadly, velká prosklená jídelna pro 30 osob s výhledem na zahradu. Oplocený pozemek (zahrada), na patře velká zastřešená osvětlená venkovní terasa s posezením, plynovým grilem a výhledem na zahradu a rybník, zahradní krb, ohniště, zahradní posezení, trampolína s ochrannou sítí, dětská venkovní prolézačka s houpačkami a skluzavkou, 2x venkovní WC (přístup přímo ze zahrady). Parkování u objektu, domácí zvíře za poplatek. Možnost rybaření (za poplatek) v rybníku přímo u objektu nebo v soukromém revíru v obci Velký Hubenov (možnost rybaření i bez rybářského lístku). Objekt vhodný pro větší skupiny, školení, teambuilding apod. Objekt je elektronicky zabezpečen s napojením na bezpečnostní agenturu.
RekreaceMožnost koupání v bazénu v objektu, koupaliště Nedamov 6 km, koupaliště Štětí 12 km, Máchovo jezero 18 km, další možnost koupání v Holanském a Novozámeckém rybníku. Rybaření v místě (pstruhová voda), jízda na koni 5 km. Okolí vhodné k lezení po skalách, turistice a cykloturistice po CHKO Kokořínsko a České Středohoří. Výlety do okolí: hradek Helfenburk, zřícenina hradu Hronov, tvrz Malešov a Hoštka, hrad Střekov, národní rezervace Bílé stráně a Dubí hora.
StravováníRestaurace i obchod 1 km.
  Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis

Video

M?chovo jezero |