Chaty a chalupy v Česku a na Slovensku

Chata Radola - horská chata u lesa v CHKO Kysuce - N938

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


N938

Radoľa - chata

Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaPříjemná srubová chata na polosamotě u lesa, nad obcí Radoľa (600 m.n.m), 5 km od Kysuckého Nového Mesta a 12 km od Žiliny na rozhraní Javorníků a CHKO Kysuce.
PronájemLéto, chata 3+1 s max. 6 lůžky.
Cena790,- Kč objekt/noc + spotřeba el.energie. CENOVÁ BOMBA. Nejlevnější chata na Slovensku.
VybaveníVybavená kuchyně s posezením (lednička, plynový vařič, el. vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), obytná ložnice s krbem a kamny na tuhá paliva, BTV a 3 lůžky, podkrovní ložnice (1/3), v suterénu společenská místnost "pivnice" s krbem a sprcha s WC, topení na tuhá paliva (el. přitápění). Volné prostranství, terasa s posezením, zahradní nábytek, grilovací souprava, ohniště s posezením. Domácí zvíře ano.
RekreaceKoupaliště v Žilině (krytý i venkovní bazén) 10 km, tenisový kurt 100 m, fotbalové hřiště 30 m, termální koupaliště Stráňavy 20 km, cykloturistika, turistika po Kysucké vrchovině, celodenní turistické výlety do Javorníků, Malé i Velké Fatry nebo Oravské Magury, návštěva okolních měst - Kysucké N. M., Žilina, Martin nebo Čadca, Turzovka (léčivá voda), skanzen Kysuca, kysucká lesní železnice, Súlovské vrchy (Súlovský hrad a skály), termální koupaliště Rajec, Rajecké Teplice, Bešeňová, hrady: Strečno, Lietava, Starý hrad, Budatínský zámek.
StravováníRestaurace 1 km, obchod 4 km.
  Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis