Chaty a chalupy v Česku a na Slovensku

Chata Rajec - dřevěná chata pod lesem u termálního koupaliště na Slovensku - R100

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


R100

Rajec - chata

Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaDřevěná chata pod lesem, 200 m od termálního koupaliště Veronika a 5 km od lázní Rajecké Teplice v jižní části Malé Fatry.
PronájemLéto, chata 3+1 s max. 6 lůžky a přistýlkou.
Cena1490,- Kč objekt/noc + spotřeba el.energie. SUPER CENA.
VybaveníVybavená kuchyňka (el. sporák s troubou, lednička s mrazákem, rychlovarná konvice, kávovar), obývací pokoj s krbovými kamny, BTV, 1 lůžkem a se vstupem na terasu, 2 podkrovní ložnice (1/2, 1/3), koupelna se sprchovým koutem a WC, topení kombinované (tuhá paliva, elektrické). Oplocený pozemek, zastřešená terasa s posezením, zahradní krb, zahradní nábytek. Parkování u objektu, domácí zvíře ne.
RekreaceNejbližší termální koupaliště Veronika 200 m (tobogán, vodní skluzavky, 8 bazénů, plážový volejbal), celoročně otevřené termální koupaliště (lázně) v Rajeckých Teplicích 5 km (lázeňské domy, termální bazény, whirpooly), rybník s možností rybolovu 2 km. Krásná cykloturistika a turistika v okolí. Golfové hřiště 5 km. Výlety do okolí: Fačkovské sedlo, Čičmany, CHKO Strážovské vrchy, Suľovské skály, Slnečné skály, hrad Strečno, hrad Lietava. Okolní města: Rajecká Lesná (Slovenský Betlehem), Rajec, Rajecké Teplice, Považská Bystrica, Žilina, Prievidza, Bojnice (zámek, ZOO).
StravováníRestaurace 300 m, obchod 800 m.
  Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis
Termální koupaliště Veronika RajecTermální koupaliště Veronika RajecTermální koupaliště Veronika Rajec