Sdílet:
číslo objektu:  R142

Ježov

Pronájem
max  4 osoby
Květen-srpen, chalupa 2+kk s max. 4 lůžky.
Cena od

900 Kč

objekt/noc

Poloha

Velmi atraktivní chalupa ve stylu slováckého vinného sklepa s venkovní zastřešenou a uzavřenou terasou v obci Ježov, 7 km od Kyjova a 20 km od poutního místa Velehrad na jižní Moravě.

Cena

Do 3 osob 1000,- Kč objekt/noc, další osoba 300,- Kč lůžko/noc. V mimosezoně do 3 osob 900,- Kč objekt/noc, další osoba 250,- Kč lůžko/noc. Vždy včetně spotřeby el.energie. SUPER CENA.

Vybavení

Vybavený kuchyňský kout (el. vařič, lednička, rychlovarná konvice) v obývacím pokoji s krbovými kamny, podkrovní ložnice se 4 lůžky (patrové postele), koupelna se sprchovým koutem a WC, topení kombinované (krbová kamna, elektrické), vinný sklípek (po dohodě s ubytovatelem). Volné prostranství, zastřešená a uzavřená venkovní terasa s posezením a s osvětlením (možnost uzamknutí), přenosný el.gril, zahradní nábytek. Parkování u objektu, domácí zvíře ano. Možnost uzamčení kol na venkovní terase nebo v objektu vzdáleném 30 m.

Rekreace

Nejbližší koupaliště v Kyjově 7 km, Těmice 7 km, přírodní koupaliště Bohuslavice u Kyjova, aquapark Uherské Hradiště 25 km (plavecký bazén, parní kabina, zábavný bazén, dětské brouzdaliště, výplavový bazén, tobogány, X TUBE, black hole, wellness centrum), přírodní koupaliště "Slovácké moře" - Ostrožská Nová Ves 20 km (rozsáhlé vodní plochy vzniklé těžbou štěrkopísku, voda je mimořádně čistá a kvalitní, travnatá, kamínková pláž, vodní sporty, rybaření, občerstvení, nudapláž), sportovní rybolov Kelčany 4 km. Turistika a cykloturistika v okolí, poutní místo Velehrad-bazilika, hrad Buchlov, zámek a zahrady Buchlovice, zámek Milotice, zámek a muzeum vesnice jihovýchodní Moravy ve Strážnici. Brdo s kamennou rozhlednou, Vlčák, Bunč, hrad Cimburk. Letní filmová škola a vinařské slavnosti v Uherském Hradišti.

Stravování

Restaurace 7 km, obchod v obci.

Termíny

V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so). Stanovení hlavní sezóny pro rok 2021/2022:

 • 19.12.2020 – 13.3.2021 (zima, mimo silvestrovský termín)
 • 1.4.2021 – 5.4.2021 (Velikonoce)
 • 19.6.2021 - 28.8.2021 (léto 2021)
 • 18.12.2021 – 13.3.2022 (zima, mimo silvestrovský termín)
 • (ostatní termíny jsou mimosezónní)
 • U víkendových pobytů (pá-ne) se platí za 3 dny (v tomto případě cena/den = cena/noc).
 • Objednávky jsou vyřizovány podle data a času doručení.
 • U objektů, které mají uvedeny letní a zimní cenu, bude cena na velikonoční termín stanovena dohodou.
 • Zimní termíny jsou uvedeny jen u objektů, které jsou vhodné (přizpůsobené) pro zimní rekreaci.
 • Případný kratší termín v hlavní zimní sezoně ověříme na základě objednávky. 
 • Vlastní termín: požádejte o jakýkoliv termín o který máte zájem (mimo hlavní letní sezonu) a dostupnost vám ověříme obratem. 

Vyberte měsíc pro ubytování

  Okamžitá rezervace! Termín vám potvrdíme na základě objednávky.
Pro tento objekt nemáme již žádný volný termín. Klikněte prosím na tlačítko Požádat o vlastní termín a dejte nám vědět, kdy chcete přijet.
Odkaz byl zkopírován do schránky