Sdílet:

Poloha

Velká, mimořádně atraktivně dobově vybavená chalupa (bývalá škola), 100 m od zámku a zámeckého pivovaru a 20 km od Kutné Hory (UNESCO) ve středních Čechách.

Cena

Do 14 osob 4190,- Kč objekt/noc, každá další osoba 300,- Kč lůžko/noc. V mimosezóně do 10 osob 2990,- Kč objekt/noc, každá další osoba 300,- Kč lůžko/noc + vždy spotřeba el.energie paušálně. SUPER CENA JEN PRO TOURTREND.

Vybavení

Vybavená kuchyňská linka (el. sporák s troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba) ve velké obytné místnosti s jídelním stolem, LCD, krbovými kamny, vybavený kuchyňský kout (el. sporák s troubou, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), vybavená kuchyňská linka (el. sporák s troubou), 2x obývací ložnice s krbovými kamny, velká stylová společenská místnost (krbová kamna, sporák na tuhá paliva, lednička, myčka, rychlovarná konvice, stolní fotbal) s posezením, 6 ložnic (3/2, 2/3, 1/4), 1x koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, 1x koupelna s vanou, 1x velká koupelna (2x sprchový kout, 2x WC, 1x pisoár, 3x umyvadlo), 1x samostatné WC, na chodbě další 2x samostatné WC, topení na tuhá paliva, pračka. V suterénu dobové sklepení s malým posezením. Uzavřený dvorek, ohniště s posezením, zahradní nábytek pro 20 osob. Parkování u objektu, domácí zvíře ne. Možnost úschovy kol.

Rekreace

Nejbližší koupaliště 1 km, aquapark Kutná Hora 20 km, aquapark Čestlice 70 km (palác pokladů, palác dobrodružství, palác relaxu, venkovní zóna). Kulturní památky Kutné Hory - Kostnice (Hřbitovní kostel Všech svatých s kostnicí), Katedrála Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele, Chrám sv. Barbory, Jezuitská kolej, české muzeum stříbra. Výlety do okolí: rozhledna na Kaňku (krásný panoramatický výhled do okolí, výletní restaurace), Sázava, hrad Český Šternberk, zámek Konopiště, zámek Kácov, zámek Jemniště, Ledeč nad Sázavou, kostel sv. Petra a Pavla v Čáslavi, CHKO Železné hory (hrad Lichnice, vodní nádrž Seč, Vildštejn, Chittussiho údolí), Hrádek u Nechanic, Kladruby nad Labem, Přírodní park Kersko, celodenní výlety do Prahy.

Stravování

Restaurace i obchod 300 m.

Důležité informace

V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so). Stanovení termínů hlavní sezóny pro rok 2021/2022:

  • 19.6.2021 - 28.8.2021 (léto 2021)
  • 18.12.2021 – 13.3.2022 (zima 2022, mimo silvestrovský termín)
  • 14.4.2022 – 18.4.2022 (Velikonoce)
  • U VÍKENDOVÝCH POBYTŮ (PÁ - NE) SE PLATÍ ZA 3 DNY (V TOMTO PŘÍPADĚ CENA/DEN = CENA/NOC).
  • Vlastní termín: požádejte o jakýkoliv termín o který máte zájem (mimo hlavní letní sezonu) a dostupnost vám ověříme obratem. 

Vyberte měsíc pro ubytování

  Okamžitá rezervace! Termín vám potvrdíme na základě objednávky.
Pro tento objekt nemáme již žádný volný termín. Klikněte prosím na tlačítko Požádat o vlastní termín a dejte nám vědět, kdy chcete přijet.
Odkaz byl zkopírován do schránky