Sdílet:
číslo objektu:  R744

Mariánské Lázně

Pronájem
max  8 osob
Celoročně, rekreační vila 5+1 s max. 8 lůžky.
Cena od

2 590 Kč

objekt/noc

Poloha

Moderní a velmi atraktivní rekreační vila na klidném místě, 5 km od Mariánských Lázní na okraji CHKO Slavkovský les.

Cena

2890,- Kč objekt/noc. V mimosezóně 2590,- Kč objekt/noc + vždy spotřeba el. energie a vody.

Vybavení

Vybavená kuchyně (el. deska, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar) s posezením, vstupní veranda, obývací pokoj s LCD-SAT-DVD, 4 ložnice (4/2), 1x koupelna se sprchovým koutem, 2 umyvadly a WC, 1x koupelna s vanou, 2 umyvadly a WC, topení elektrické, 2x balkon s malým posezením. Oplocený pozemek, zastřešené osvětlené venkovní posezení, zastřešená letní kuchyně s posezením, přenosný gril, zahradní nábytek, terasa se slunečníkem. Parkování u objektu, domácí zvíře ne. Možnost zapůjčení badmintonu, míče atd. zdarma. Možnost úschovy kol. Ubytovací část se nachází v prvním patře - přízemí je prázdné.

Rekreace

Nejbližší krytý bazén Mariánské Lázně. Lázeňský trojúhelník Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Karlovy Vary. Mariánské Lázně: plně vybavené město s 18 tisíci obyvateli, množství restaurací, kaváren, lázeňských domů, wellnes a balneologie, kultura, divadlo, výstavy, koncerty. Lázeňská kolonáda, lázeňské prameny, vyšší gatronomie. Příhraniční nákupy v Německu. Nejbližší ski areál Mariánské Lázně 5 km (slalomový svah, cvičná louka, běžecká stopa, ski servis, občerstvení). Turistika a cykloturistika přímo ve středu panenské přírody CHKO Slavkovský les, cyklostezka u objektu. Turistické stezky v lázeňských parcích, památníky mnoha slavných osobností. Hrady a zámky: Bečov, Loket, Seeberg, Cheb, Kynžvart, Bor, Horšovský Týn. Lázeňský okruh: Mariánské Lázně, Lázně Kynžvart, Konstantinovy a Františkovy Lázně, Karlovy Vary. Přírodní rezervace SOOS, Kladská, panenská příroda v nadm. výšce 700 m.n.m. Plzeň se ZOO a Dinoparkem. Stříbro - historické náměstí s nádhernou secesní radnicí, muzeum s hornictvím a mineralogie. Celodenní výlety do Německa, rybniční pánev Tirschenreuh 15 km, návštěva CHKO Český les. Domažlice - centum Chodska s historickým náměstím, věží a Chodským hradem, folklor, Chodské slavnosti evropského významu. Šumava - Černé (největší ledovcové jezero na Šumavě) a Čertovo jezero, jezero Laka a Prášily, vodní nádrž Nýrsko, Antýgl a Vydra, Povydří, Tříjezerní slať, Jezerní slať, Horská Kvilda, Boubínský prales, hrady Kašperk, Velhartice, Rabí, návštěva Bavorského národního parku.

Stravování

Restaurace 4 km, obchod v obci.

Termíny

V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so). Stanovení hlavní sezóny pro rok 2021/2022:

 • 19.12.2020 – 13.3.2021 (zima, mimo silvestrovský termín)
 • 1.4.2021 – 5.4.2021 (Velikonoce)
 • 19.6.2021 - 28.8.2021 (léto 2021)
 • 18.12.2021 – 13.3.2022 (zima, mimo silvestrovský termín)
 • (ostatní termíny jsou mimosezónní)
 • U víkendových pobytů (pá-ne) se platí za 3 dny (v tomto případě cena/den = cena/noc).
 • Objednávky jsou vyřizovány podle data a času doručení.
 • U objektů, které mají uvedeny letní a zimní cenu, bude cena na velikonoční termín stanovena dohodou.
 • Zimní termíny jsou uvedeny jen u objektů, které jsou vhodné (přizpůsobené) pro zimní rekreaci.
 • Případný kratší termín v hlavní zimní sezoně ověříme na základě objednávky. 
 • Vlastní termín: požádejte o jakýkoliv termín o který máte zájem (mimo hlavní letní sezonu) a dostupnost vám ověříme obratem. 

Vyberte měsíc pro ubytování

  Okamžitá rezervace! Termín vám potvrdíme na základě objednávky.
Pro tento objekt nemáme již žádný volný termín. Klikněte prosím na tlačítko Požádat o vlastní termín a dejte nám vědět, kdy chcete přijet.
Odkaz byl zkopírován do schránky