Sdílet:

Poloha

Atraktivní apartmán v areálu rodinného ranče, s kamennou hospůdkou, vlastními rybníčky, saunou a s možností jízdy na koních, v pěkném prostředí pod Kelčským Javorníkem, 100 m od vyhřívaného koupaliště a 6 km od Bystřice pod Hostýnem v Hostýnských vrších.

Cena

Do 6 osob 3890,- Kč apartmán/noc, každá další osoba 650,- Kč lůžko/noc + spotřeba el. energie a vody. V zimě navíc spotřeba plynu.

Vybavení

Vybavená kuchyně (sklokeramická deska, el. trouba, lednička s mrazákem, myčka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač) s posezením a LCD, obývací ložnice se 4 lůžky a LCD-DVD, 2 ložnice (2/3) - jedna s LCD, koupelna se sprchovým koutem, 2x samostatné WC, topení plynové, dětská postýlka. Společné s ostatními apartmány: stylová restaurace (kamenná hospůdka) s barem s výčepním zařízením, krbem a LCD-SAT (po dohodě s ubytovatelem), venkovní zahrádka s posezením a krbem, uzavřený dvůr, velký (2 ha) parkově upravený pozemek, 2 rybníčky, sauna se sprchovým koutem a masážním stolem (za poplatek), možnost jízdy na koních (pro pokročilejší), petanque, dětský koutek (pískoviště, domeček ze sudu, vyhlídka na stromě), absolutní soukromí. Parkování u objektu, domácí zvíře po dohodě za poplatek.

Rekreace

Nejbližší koupaliště 100 m (bazén 33x18 m, voda je ohřívána tepelným čerpadlem na teplotu 24°C-26°C, tobogán-délka 66 m, skluzavka, vodní sloup, perličková koupel, masážní lavice, široký chrlič a hřib, víceúčelové hřiště, tenisové hřiště, stolní tenis, ruské kuželky, občerstvení), krytý bazén Valašské Meziříčí (plavecký bazén dlouhý 25 m, solná vířivka pro 6 osob, tobogán 92 m, vodní chrliče, masážní trysky v bazénových stěnách, lavice s kombinovanou vodní a vzduchovou masáží, proudový kanál, whirpool, parní kabina, mokrý bar). Nejbližší lyžařské vleky na Tesáku 12 km. Turistika a cykloturistika v krásné přírodě Hostýnských vrchů. Výlety na Sv. Hostýn (poutní místo, rozhledna, vodní kaple s vývěrem zázračně léčivé vody, křížová cesta), do Holešova (zámek, synagoga), Kroměříže (zámecké zahrady v UNESCO, muzeum Maxe Švabinského), Zlína a Lešné (ZOO).

Stravování

Restaurace (vyhlášená pizzérie) i obchod 100 m.

Důležité informace

V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so). Stanovení termínů hlavní sezóny pro rok 2022/2023:

  • 18.6.2022 – 3.9.2022 (léto 2022)
  • 17.12.2022 – 18.3.2023 (zima 2023, mimo silvestrovský termín)
  • 6.4.2023 – 10.4.2023 (Velikonoce 2023)
  • U VÍKENDOVÝCH POBYTŮ (PÁ - NE) SE PLATÍ ZA 3 DNY (V TOMTO PŘÍPADĚ CENA/DEN = CENA/NOC).
  • Vlastní termín: požádejte o jakýkoliv termín o který máte zájem (mimo hlavní letní sezonu) a dostupnost vám ověříme obratem. 

Vyberte měsíc pro ubytování

  Okamžitá rezervace! Termín vám potvrdíme na základě objednávky.
Pro tento objekt nemáme již žádný volný termín. Klikněte prosím na tlačítko Požádat o vlastní termín a dejte nám vědět, kdy chcete přijet.
Odkaz byl zkopírován do schránky