Sdílet:

Poloha

Mimořádně atraktivní a oblíbený velký statek z roku 1847 s bazénem, v sousedství dvou rybníků, 4 km od Pavliček a 18 km od Máchova jezera v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko.

Cena

10590,- Kč objekt/noc. V mimosezoně při týdenním pobytu 8490,- Kč objekt/noc. V mimosezoně při kratším pobytu 10590,- Kč objekt/noc (min. platba za 2 noci) + vždy spotřeba el.energie a tuhých paliv. U týdenních pobytů povlečení v ceně. U kratších pobytů povlečení vlastní, nebo za poplatek.

Vybavení

Vybavená kuchyně s posezením (2x sklokeramická deska, 2x trouba, 3x lednička s mrazákem, 1x mikrovlnná trouba, 2x rychlovarná konvice, 2x presovač, 1x myčka), bezbariérová společenská místnost (světnice) s posezením a TV-DVD, 1 bezbariérová ložnice (1/5) v přízemí a 5 ložnic v patře: 1/2 s kuchyňským koutem (dvouvařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), sprchou a WC, další ložnice (1/2, 1/5, 2/6), 2x dětská postýlka, 1x koupelna s vanou, sprchou, sprchovým koutem a WC (v přízemí), v přízemí 4x sprchový kout a 4x WC (podlahové vytápění), topení kombinované (tuhá paliva, elektrické přímotopy), pračka, sušička. Bezbariérová apartmánová ložnice (1/2) podlahově vytápěná s vlastním vchodem s možností přistýlky, vybavenou kuchyní (sklokeramická deska a trouba, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) a koupelnou se sprchovým koutem a WC. Součástí objektu je zrekonstruovaná místnost (60 m2) se stolním tenisem a venkovním nábytkem - ideální při nepřízni počasí a částečně zastřešená stodola (80 m2). Velká oplocená zahrada (3000 m2), bazén průměr 3 m, ohniště se závěsným grilem a posezením, přenosný gril, zahradní nábytek, šipky, houpačka, pískoviště, venkovní kuchyňka pro děti, sklepy nejen pro Halloween. U objektu hřiště na petanque, volejbalové hřiště, malé fotbalové hřiště a tenisové kurty v sousedství. Parkování u objektu, domácí zvíře ano. WI-FI připojení k internetu. Původní stylové vybavení.

Rekreace

Možnost koupání v bazénu u objektu, nejbližší koupaliště Nedamov 6 km, koupaliště Štětí 12 km, Máchovo jezero 18 km, další možnost koupání v Holanském a Novozámeckém rybníku. Rybaření v místě (pstruhová voda), jízda na koni 5 km. Okolí vhodné k lezení po skalách, turistice a cykloturistice po CHKO Kokořínsko a České Středohoří. Výlety do okolí: hradek Helfenburk, zřícenina hradu Hronov, tvrz Malešov a Hoštka, hrad Střekov, národní rezervace Bílé stráně a Dubí hora, atd.

Stravování

Restaurace i obchod 1,5 km.

Důležité informace

V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so). Stanovení termínů hlavní sezóny pro rok 2021/2022:

  • 18.12.2021 – 13.3.2022 (zima 2022, mimo silvestrovský termín)
  • 14.4.2022 – 18.4.2022 (Velikonoce)
  • 18.6.2022 - 3.9.2022 (léto 2022)
  • U VÍKENDOVÝCH POBYTŮ (PÁ - NE) SE PLATÍ ZA 3 DNY (V TOMTO PŘÍPADĚ CENA/DEN = CENA/NOC).
  • Vlastní termín: požádejte o jakýkoliv termín o který máte zájem (mimo hlavní letní sezonu) a dostupnost vám ověříme obratem. 

Vyberte měsíc pro ubytování

  Okamžitá rezervace! Termín vám potvrdíme na základě objednávky.
Pro tento objekt nemáme již žádný volný termín. Klikněte prosím na tlačítko Požádat o vlastní termín a dejte nám vědět, kdy chcete přijet.
Odkaz byl zkopírován do schránky