Sdílet:
číslo objektu:  V015

Lázně Bělohrad

Pronájem
max  10 osob
Léto, chalupa 3+1 s max. 6 lůžky a 4 přistýlkami.
Cena od

1 790 Kč

objekt/noc

Poloha

Pěkná chalupa u potůčku s bazénem a vlastním rybníčkem v romantickém prostředí, 4 km od Lázně Bělohrad a 20 km od Prachovských skal v Českém ráji.

Cena

2590,- Kč objekt/noc. V mimosezóně při týdenním pobytu 1790,- Kč objekt/noc. V mimosezóně při kratším pobytu 1990,- Kč objekt/noc + vždy spotřeba el.energie, vody a dřeva. SUPER CENA.

Vybavení

Vybavená kuchyně (el. vařič, el. trouba, sporák na tuhá paliva, lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), obývací místnost s krbovými kamny a BTV-SAT, ložnice s balkónem (1/4), podkrovní ložnice (1/2), koupelna se sprchovým koutem a WC, topení kombinované (krbová kamna, el. přímotopy). Volné prostranství, bazén průměr 2 m, kamenný rybníček, venkovní kryté posezení, zahradní krb s ohništěm, zahradní nábytek, zastřešená terasa s posezením, balkon s posezením, trampolína průměr 1,5 m, houpačka, pískoviště, houpací síť, posezení nad potokem. Rybníček u objektu je ohraničený a bezpečný. Parkování u objektu, domácí zvíře za poplatek. Nutné vlastní povlečení nebo za poplatek.

Rekreace

Nejbližší možnost koupání v bazénu u objektu, krytý bazén Lázně Bělohrad 3 km, koupaliště v Pecce 5 km, přírodní koupaliště Jahodnice 8 km, aquapark v Jičíně 17 km, kuželky Nová Paka 8 km, jízdárna fjordské koně Stará Paka 10 km. Turistika a cykloturistika v oblasti Českého ráje (Hruboskalsko, Maloskalsko) a Podkrkonoší. Výlety do okolí: hrad Pecka, Lázně Bělohrad, Prachovské skály, zámek Sobotka, hrad Kost, zřícenina hradu Trosky, ZOO safari ve Dvoře Královém n.Labem, Lanovka na Černou horu, Sněžka, Adršpašsko-teplické skály.

Stravování

Restaurace 500 m, obchod 3 km.

Termíny

V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so). Stanovení hlavní sezóny pro rok 2020/2021:

  • 19.12.2020 – 13.3.2021 (zima, mimo silvestrovský termín)
  • 1.4.2021 – 5.4.2021 (Velikonoce)
  • 19.6.2021 - 28.8.2021 (léto 2021)
  • (ostatní termíny jsou mimosezónní)
  • U víkendových pobytů (pá-ne) se platí za 3 dny (v tomto případě cena/den = cena/noc).
  • Aktualizace obsazenosti je prováděna min. 6x denně. Objednávky jsou vyřizovány podle data a času doručení.
  • U objektů, které mají uvedeny letní a zimní cenu, bude cena na velikonoční termín stanovena dohodou.
  • Zimní termíny jsou uvedeny jen u objektů, které jsou vhodné (přizpůsobené) pro zimní rekreaci.
  • Mimo termíny hlavní sezony lze objednávat i víkendové a kratší termíny – většinou s mimosezonní slevou 20 % nebo dohodou a pokud již není stanovená pevná mimosezonní cena.

Vyberte měsíc pro ubytování

  Okamžitá rezervace! Termín vám potvrdíme na základě objednávky.
Pro tento objekt nemáme již žádný volný termín. Klikněte prosím na tlačítko Požádat o vlastní termín a dejte nám vědět, kdy chcete přijet.
Odkaz byl zkopírován do schránky