Tento objekt byl naposledy rezervován před 6 hodinami
Prenájom
max  6 osôb
Květen - říjen, apartmán 3+kk s max. 4 lůžky a 2 přistýlkami.
Cena od

1 670 Kč

apartmán/noc

Co se nachází v okolí?

Oblázková pláž 350 m, potápění 400 m, půjčovna člunů 500 m, rybaření 600 m, centrum Malinska 600 m. Další sportovní aktivity v okolí.


Stravovanie

Restaurace 200 m, obchod 100 m.

Nejoblíbenější vybavení

WI-FI (Internet)
Klimatizace

Kde se ubytování nachází

Útulný apartmán v apartmánovém domě na slunném místě, 350 m od Jaderského moře na ostrově Krk v Chorvatsku.


Zariadenie

Vybavený kuchyňský kout (2-plotýnková sklokeramická varná deska, lednice s mrazícím boxem, kávovar), obývací ložnice se 2 přistýlkami, jídelním koutem, TV+SAT a přístupem na terasu, 2 ložnice (2/2), koupelna se sprchovacím koutem a WC, terasa, zahradní nábytek, klimatizace. Parkování pro 2 auta, domácí zvíře za poplatek. WI-FI připojení k internetu. Součástí apartmánového domu je i objekt Z083.


Cena

Do 4 osob: 3050,- Kč apartmán/noc, každá další osoba 300,- Kč lůžko/noc. V mimosezóně do 4 osob od 1670,- Kč apartmán/noc, každá další osoba od 180,- Kč lůžko/noc. Platební a storno podmínky se řídí všeobecnými podmínkami >> bodem VIII.

Veľká noc

NA DOTAZ

Vianoce

NA DOTAZ

Silvester

NA DOTAZ

+ spotřeba el. energie.

Co se nachází v okolí?

Oblázková pláž 350 m, potápění 400 m, půjčovna člunů 500 m, rybaření 600 m, centrum Malinska 600 m. Další sportovní aktivity v okolí.


Stravovanie

Restaurace 200 m, obchod 100 m.

  Okamžitá rezervácia! Termín vám potvrdíme na základe objednávky.

Vyberte termín

Odkaz bol skopírovaný do schránky