Balaton-Szántód
Pronájem
Cena od
Poloha
Apartmán v apartmánovém domě na uzavřeném pozemku, v areálu rekreačních domů, 70 m od pláže jezera Balaton a 300 m od centra, v klidné a slunné části obce Szántód v Maďarsku.
Cena
3990,- Kč objekt/noc. V mimosezóně 2390,- Kč objekt/noc. Platební a storno podmínky se řídí všeobecnými podmínkami >> bodem X.
Vybavení
Vybavená kuchyně (plynový sporák, el. sporák, trouba, lednice s mrazícím boxem, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač, rychlovarná konvice), obývací pokoj s jídelním koutem (pro 5 osob), TV-DVD, 2 ložnice (2/2), koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo a WC, dětská židle (po dohodě-rezervace s objednávkou), klimatizace, fén, topení plynové. Uzavřený pozemek, zahradní nábytek, gril. Parkování u objektu, domácí zvíře ne. WI-FI připojení k internetu. V objektu zákaz kouření!
Rekreace
Jezero Balaton Szántód 70 m (největší jezero ve střední Evropě, letní teplota vody 20 - 27°C, čistá a teplá vody, plocha jezera je vhodná pro jachting, téměř ve všech částech jezera je povolen sportovní rybolov, kvalitní cyklostezky, gurmánské speciality). Celodenní výlety do hlavního města Maďarska Budapeště (Hradní vrch, centrum Pešti s Dunajskou promenádou, Městské sady, Parlament, Budínský hrad, Bazilika svatého Štěpána, Rybářská bašta, Vrch Gellért, Andrássyho třída, Maďarská státní opera, Náměstí hrdinů).
Stravování
Restaurace a obchod 50 m.
Důležité informace
U objektů jsou uvedeny ceny pobytů v hlavní sezóně včetně DPH.
V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so). Stanovení termínů hlavní sezóny pro rok 2023/2024:
- 17.6.2023 – 3.9.2023 (léto 2023)
- 16.12.2023 – 17.3.2024 (zima 2024, mimo silvestrovský termín)
- 28.3.2024 – 1.4.2024 (Velikonoce 2024)
- 15.6.2024 – 1.9.2024 (léto 2024)
- Vlastní termín: požádejte o jakýkoliv termín o který máte zájem (mimo hlavní letní sezonu) a dostupnost vám ověříme obratem.
Vyberte měsíc pro ubytování